Akce

Sportovní soustředění

Sportovní areál nabízí ideální podmínky, nejen pro fotbalové soustředění. Nabízí široké zázemí jak pro trénink, tak pro relaxaci mimo hřiště. K dispozici je také zázemí s šatnami, sprchami a dalšími nezbytnostmi. Stravování je zajištěno přímo v areálu. Celkově sportovní areál poskytuje komplexní služby pro sportovní soustředění a je tak skvělým místem právě pro to Vaše.

 

Školy v přírodě

Sportovní areál je ideální destinací pro školu v přírodě. Místo nabízí široké možnosti pro výlety po okolí. Celodenní výlety jsou skvělou příležitostí pro poznávání krás okolní krajiny. Pro sportovní vyžití je k dispozici hřiště s umělým povrchem, které je vhodné pro různé druhy sportů. V areálu je zajištěno celodenní stravování. Sportovní areál spolupracuje s cestovní kanceláří CK2, která má plnou kompetenci v obsazování termínů pro školy v přírodě.

 

Oslavy narozenin

Sportovní areál nabízí zázemí pro oslavu narozenin. Připravíme pro Vás kompletní občerstvení, od lahodných grilovaných specialit až po bohatý raut plný chutných pokrmů. Naše pergola poskytuje stín a útulné zázemí pro Vaše pohodové posezení. Po celou dobu je Vám k dispozici obsluha, aby se postarala o Vaše maximální pohodlí.